This page requires Javascript to be turned ON.
Abra - Magazynier - Sosnowiec ul. Sokolska - Abra S.A. Sosnowiec, Polen

Magazynier - Sosnowiec ul. Sokolska - Abra S.A.

Sosnowiec, Polen

Standort

Sosnowiec,
Polen

Art von Arbeit

Lieferkette

Art der Tätigkeit

Vollzeit

Ende an

27.09.2024
im 8 Tage

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Magazynier
Jeżeli:
  • Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole

  • Jesteś odpowiedzialny i sumienny

  • Masz dobrą kondycję fizyczną

  • Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu

  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

A jeśli do tego jeszcze:
  • Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny, zaangażowany i masz chęć do pracy

  • Do swoich obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem

Dołącz do nas.
Twoje zadania:
  • Załadunek oraz rozładunek towarów

  • Przyjmowanie dostaw i ich składowanie

  • Dbanie o porządek w magazynie

Oferujemy:
  • Umowę o pracę – pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stałe wynagrodzenie (dodatkowo system premiowy)

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Dostęp do karty sportowej

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!