This page requires Javascript to be turned ON.
Abra - Starszy Referent ds. Kadr, Kraków okolice Ronda Matecznego - Abra S.A. Kraków, Polska

Starszy Referent ds. Kadr, Kraków okolice Ronda Matecznego - Abra S.A.

Kraków, Polska

Lokalizacja

Kraków,
Polska

Rodzaj stanowiska

Siedziba / Biuro

Rodzaj umowy

Pełen etat

Kończy się

31.10.2021
za 1 miesiąc113 dni

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Starszy Referent ds. Kadr
Jeżeli:
  • Interesujesz się obszarem kadr i możesz pochwalić się co najmniej 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku

  • Wiesz jak wygląda prawidłowo przeprowadzony proces zatrudnienia pracownika

  • Sporządzanie i weryfikowanie dokumentów zatrudnienia, aneksów czy porozumień nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Wiesz jak prowadzić akta osobowe pracowników

  • Potrafisz wyliczyć dni należnego pracownikom urlopu o każdej porze dnia i nocy :)

  • Potrafisz rozliczać czas pracy w równoważnym systemie czasu

  • Nie są Ci obce podstawowe zagadnienia prawa pracy

  • Jesteś dociekliwy, spostrzegawczy oraz posiadasz rozwinięte umiejętności analityczne

A jeśli do tego jeszcze:
  • Jesteś mistrzem systematyczności

  • Potrafisz efektywnie organizować swój czas pracy

  • Lubisz ludzi, chętnie im pomagasz, a ciągłe odpowiadanie na pytania związane z kadrami męczy cię dopiero po 16:00 :)

Dołącz do nas.
Twoje zadania:
  • Zapewnienie prawidłowego procesu zatrudnienia pracowników, sporządzanie i weryfikowanie dokumentów zatrudnienia

  • Przygotowanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy, w tym także sporządzanie umów o pracę, aneksów, porozumień

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i ich archiwizacja

  • Współpraca wewnątrz firmy w zakresie obiegu dokumentacji kadrowej

  • Prowadzenie ewidencji urlopów i innych nieobecności

  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemu obiegu dokumentów personalnych

  • Wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stałe, terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy

  • Codzienną pracę pełną wyzwań w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!