This page requires Javascript to be turned ON.
Abra - Osoba do Działu Zamówień/Logistyki, Kraków okolice Ronda Matecznego - Abra S.A Kraków, Polska

Osoba do Działu Zamówień/Logistyki, Kraków okolice Ronda Matecznego - Abra S.A

Kraków, Polska

Lokalizacja

Kraków,
Polska

Rodzaj stanowiska

Siedziba / Biuro

Rodzaj umowy

Pracownik nieetatowy

Kończy się

20.05.2022
za 2 dni

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą ABRA S.A.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać.

Aktualnie poszukujemy osoby do naszego Działu Zamówień/Logistyki w Krakowie.

Jeżeli:
  • Jesteś studentką/studentem (mile widziane: kierunek logistyka)

  • Jesteś dyspozycyjna/y minimum 30 godzin w tygodniu

  • Jesteś entuzjastycznie nastawiona/y na nowe doświadczenia i chcesz się rozwijać

  • Jesteś komunikatywny oraz łatwo nawiązujesz kontakty

  • Wiążesz swoją przyszłość z logistyką

Zadania które na Ciebie czekają:
  • Wprowadzanie do systemu produktów oraz ich charakterystyk

  • Wprowadzanie zamówień do systemu

  • Zakładanie indywidualnych zamówień Klientów

  • Przygotowanie raportów

Oferujemy:
  • Codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

  • Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Narzędzia pracy

  • Referencje