This page requires Javascript to be turned ON.
Abra - Referent ds. Kadr, Kraków okolice Ronda Matecznego - Abra S.A. Kraków, Polska

Referent ds. Kadr, Kraków okolice Ronda Matecznego - Abra S.A.

Kraków, Polska

Lokalizacja

Kraków,
Polska

Rodzaj stanowiska

Siedziba / Biuro

Rodzaj umowy

Pełen etat

Kończy się

20.06.2022
za 1 miesiąc13 dni

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Referent ds. Kadr
Jeżeli:
  • Interesujesz się obszarem kadr i możesz pochwalić się doświadczeniem pracy na podobnym stanowisku

  • Posiadasz znajomość z zakresu Prawa Pracy

  • Jesteś osobą samodzielną, dokładną i posiadasz umiejętności analityczne

  • Angażujesz się w wykonanie powierzonych zadań

A jeśli do tego jeszcze:
  • Posiadasz znajomość programu Płatnik

  • Znajomości pakietu MS Office w praktyce

Dołącz do nas.
Twoje zadania:
  • Zapewnienie prawidłowego procesu zatrudnienia pracowników, sporządzanie i weryfikowanie dokumentów zatrudnienia

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej

  • Ewidencja nieobecności

  • Weryfikacja poprawności ewidencji czasu pracy

  • Archiwizacja dokumentacji

  • Przygotowywanie na potrzeby firmy raportów i zestawień

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stałe, terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Codzienną pracę pełną wyzwań w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!