This page requires Javascript to be turned ON.
Abra - Pracownik Techniczny (pół etatu), Włocławek Włocławek, Polska

Pracownik Techniczny (pół etatu), Włocławek

Włocławek, Polska

Lokalizacja

Włocławek,
Polska

Rodzaj stanowiska

Techniczny

Rodzaj umowy

Pół etatu

Kończy się

31.10.2019
za 12 dni

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY (pół etatu)
Jeżeli:
  • Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz

  • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej

  • Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze:
  • Angażujesz się w swoje obowiązki

  • Samodzielnie montowałeś meble

Dołącz do nas.
Twoje zadania:
  • Montaż mebli ekspozycyjnych

  • Obsługa magazynu sklepowego

  • Rozładunek i załadunek dostaw

  • Wydawanie towaru Klientom

Oferujemy:
  • Umowę o pracę – pół etatu

  • Elastyczny grafik

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stałe wynagrodzenie

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Rabaty na asortyment sklepu Abra

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!