This page requires Javascript to be turned ON.
Abra - Młodszy specjalista ds.zamówień Kraków, Polska

Młodszy specjalista ds.zamówień

Kraków, Polska

Lokalizacja

Kraków,
Polska

Rodzaj stanowiska

Siedziba / Biuro

Rodzaj umowy

Pełen etat

Kończy się

31.01.2020
za 4 dni

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.
Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. zamówień
Dołącz do nas.
Twoje zadania:
  • Koordynacja i analiza dostępności oraz stanów magazynowych produktów

  • Współpraca z dostawcami w zakresie wysyłki oraz kontroli zgodności i terminowości zamówień

  • Wsparcie naszych sklepów w obszarze przekazywania informacji na temat zamówionego towaru

  • Praca w systemie ERP

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i rozwój

  • Pracę w systemie zadaniowym

  • Home office, w ramach potrzeb i możliwości

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!