This page requires Javascript to be turned ON.
Abra - Specjalista ds.zakupów Kraków, Polska

Specjalista ds.zakupów

Kraków, Polska

Lokalizacja

Kraków,
Polska

Rodzaj stanowiska

Siedziba / Biuro

Rodzaj umowy

Pełen etat

Kończy się

31.01.2020
za 4 dni

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje zaangażowanie.
Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Jeżeli:
  • Posiadasz doświadczenie w branży meblowej

  • Jesteś komunikatywny i otwarty na kontakty z innymi

  • Swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office

  • Posługujesz się językiem angielskim w sposób komunikatywny

  • Jesteś mobilny i dyspozycyjny

  • Umiesz zorganizować swoją pracę nawet pod presją czasu

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Dołącz do nas.
Twoje zadania:
  • Ścisła współpraca z dostawcami w zakresie oferty meblowej – poszukiwanie i analiza ofert

  • Analizowanie rynku oraz działań konkurencji

  • Budowanie oferty w poszczególnych kategoriach asortymentowych

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie komunikacji na temat oferty produktowej

  • Opracowywanie zmian w ofercie w oparciu o analizę wyników sprzedaży

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!