This page requires Javascript to be turned ON.
Abra - Operator Wózka Widłowego, Pionki Pionki, Polska

Operator Wózka Widłowego, Pionki

Pionki, Polska

Lokalizacja

Pionki,
Polska

Rodzaj stanowiska

Logistyka

Rodzaj umowy

Pełen etat

Kończy się

31.08.2020
za 20 dni

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego
Jeżeli:
  • Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole

  • Jesteś odpowiedzialny i sumienny

  • Masz dobrą kondycję fizyczną

  • Posiadasz uprawnienia na wózki wysokiego składowania

  • Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu

  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

A jeśli do tego jeszcze:
  • Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny ,zaangażowany i masz chęć do pracy

  • Do swoich obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem

Dołącz do nas.
Twoje zadania:
  • Załadunek oraz rozładunek towarów

  • Przyjmowanie dostaw i ich składowanie

  • Dbanie o porządek w magazynie

Oferujemy:
  • Umowę o pracę – pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stałe wynagrodzenie (dodatkowo system premiowy)

  • Szkolenie stanowiskowe

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!